+370 614 05 170 Manufaktūrų g. 20-242, Vilniu I - V 8.00 - 17.00
Image Alt

Omnigym

„Omnigym“ lauko treniruokliai skatina žmones sportuoti

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, dėl fizinio pasyvumo Europoje kasmet miršta maždaug 1 milijonas žmonių ir fiksuojama 8,3 milijono su tuo susijusių neįgalumo atvejų. Skaičiuojama, kad dėl fizinės veiklos trūkumo ES šalys kasmet patiria 80,4 milijardo eurų ekonominių išlaidų, kas tampa didele finansine našta sveikatos priežiūros sistemoms ir visuomenei.

Specialistai daugybę metų aiškina, kad fizinė veikla daro teigiamą poveikį ne tik konkrečių asmenų sveikatai, bet ir ekonomikai bei visuomenei. Visgi PSO duomenimis, vos 6 iš 10 suaugusiųjų ES niekada arba retai sportuoja arba užsiima aktyviu sportu. Teigiamą pokytį čia gali padaryti Europoje sparčiai populiarėjantys „Omnigym“ naujos kartos lauko treniruokliai. Bendrovės rengiami tyrimai rodo, kad žmonės ne tik išbando „Omnigym“ sporto aikšteles, bet ir toliau sportuoja. Taip paversdami sportą savo gyvenimo būdo dalimi. 

Efektyvesnis sportas lauke

Europoje yra daugiau nei 250 lauko sporto aikštelių su „Omnigym“ treniruokliais. Lietuva nėra išimtis. Naujos kartos treniruoklius galima rasti Vilniuje bei Druskininkuose. Juos taip pat turėjo galimybę iš bandyti Palangos, Klaipėdos, Nidos, Kauno raj. ir Telšių gyventojai.

Suomijoje pagaminti treniruokliai pritaikomi kiekvieno poreikiams, mat galima keisti ant jų dedamą svorį, didinti bei mažinti krūvį ir koncentruotis į konkrečias raumenų grupes vietoje to, kad mankštintum visą kūną bendrai. „Omnigym“ treniruokliai pritaikyti norintiems numesti svorio ar pasiekti įspūdingesnių rezultatų, pavyzdžiui, padidinti raumenų masę ar įgauti daugiau jėgos.

Neatsilieka nuo uždarų sporto klubų

Bendrovės rengiamo tarptautinio tyrimo apklausos duomenimis, „Omnigym“ lauko treniruoklius žmonės vertina 4,7 balo iš galimų 5. Daugiau negu pusė – 52 % respondentų lauko sporto aikštelėje apsilankė pakartotinai, daugiau negu 3 kartus. Net 83 % išbandžiusių „Omnigym“ treniruoklius sakė, kad jie tokie pat ar net geresni, nei esantys sporto klubuose. 

Lietuviai įvertino teigiamai

„Omnigym Lietuva“ atlikto tyrimo Klaipėdoje duomenimis, 95 % pajūryje įrengtos „Omnigym“ lauko treniruoklių aikštelės lankytojai ją įvertino labai gerai arba puikiai. 76 % respondentų nuomone, joje esanti įranga – tokios pat arba geresnės kokybės, nei esanti sporto klubuose. 73,6 % lankytojų norėtų, kad „Omnigym“ lauko sporto aikštelė Klaipėdoje liktų visam laikui.

Toks pat tyrimas buvo atliktas ir Telšiuose. Net 100 % lankytojų aikštelę įvertino puikiai. 88 % įrangos kokybę vadino tokia pat arba geresne už sporto salių, o bendrai aikštelę įvertino 4,5 balo iš 5. 

Lietuvoje tyrimas parodė, kad „Omnigym“ paskatino 10 % žmonių pradėti sportuoti ir paversti tai įpročiu nepaisant amžiaus.
 

Nemokamas efektyvus sportas tampa prieinamesnis

„Omnigym“ lauko sporto aikštelės visoje Europoje tapo inovatyviu būdu sportuoti nemokamai ir gyventi sveikiau bei aktyviau. Lauko sporto aikštelės įrengiamos netoli gyvenamųjų namų, gausiai apgyvendintuose rajonuose, taip suteikiant daugiau patogumo norintiems treniruotis. Kadangi treniruokliai pritaikyti įvairioms oro sąlygoms, gyventojai bet kuriuo metų laiku turi galimybę sutaupyti laiko kelionėms į bei iš sporto klubo ir išvengti spūsčių gatvėse.

Matoma tendencija, kad lauko sporto aikštelės įrenginėjamos bene kiekvieno naujai statomo daugiabučio ar verslo centro kieme. Jų populiarumas rodo, kad aikštelės suteikia pridėtinės vertės nekilnojamojo turto objektams, skatina jame apsigyventi šeimas bei aktyviai gyvenančius žmones, o senjorus – palaikyti fizinę formą gryname ore bei galimybę sportuojant bendrauti su kaimynais.

Asmeninis treneris Paulius Ratkevičius paaiškino, kodėl verta rinktis „Omnigym“ lauko treniruoklius