+370 614 05 170 Manufaktūrų g. 20-242, Vilniu I - V 8.00 - 17.00
Image Alt

Omnigym

KOJŲ KĖLIMO/ATSISPAUDIMŲ LYGIAGRETĖSE/PRISITRAUKIMŲ TRENIRUOKLIS

Treniruoklis turi tris funkcijas – lygiagretes, kojų kilnojimą ir prisitraukimus, todėl galima treniruoti krūtinę, tricepsus, bicepsus, nugarą, pečius, pilvo presą, šlaunis ir keturgalvius raumenis.

Didžiuojamės, kad Suomijoje pagamintais „Omnigym“ lauko treniruokliais lengva naudotis ir jie yra ilgaamžiai, todėl juos pasirinkę tikrai neapsiriksite. Visi įrenginiai yra ergonomiškai suprojektuoti, kad užtikrintų optimalius treniruočių rezultatus ir būtų saugūs, be to, visi jie atitinka EN16630 standartą, taikomą stacionariai montuotiems lauko treniruokliams.

Kojų kilnojimas

Treniruoklio kojų kilnojimo konstrukcija yra kompaktiška ir užtikrina platų kojų kilnojimo pratimų spektrą. Nuo vertikalių pakėlimų iki kelių sukimų – šis treniruoklis viename įrenginyje sujungia daugybę pilvo preso pratimų. Su šiuo treniruokliu galite sustiprinti visą pagrindinę kūno dalį – nuo tiesiųjų pilvo raumenų iki klubų lenkiamųjų raumenų.

Raumenų grupės: pilvo presas ir sprandas

Lygiagretės

Lygiagretės padeda stiprinti viršutinę kūno dalį – krūtinę, pečius ir viršutinę rankų dalį, tuo pat metu įtraukiant ir treniruojant pagrindinę kūno dalį. Kadangi jūsų kūno svoris atsiplėšia nuo žemės, pratimai ant lygiagrečių yra puiki treniruotė visam kūnui. Jie taip pat gali pagerinti rezultatus sporto šakose, kuriose reikia rankų judesių ir viršutinės kūno dalies jėgos, pavyzdžiui, tenise, plaukime, tinklinyje ir krepšinyje.

Raumenų grupės: krūtinė ir tricepsai

Prisitraukimai

Prisitraukimai yra unikalus pratimas, kuriuo treniruojami įvairūs viršutinės kūno dalies raumenys. Prisitraukimai skatina visos viršutinės kūno dalies jėgos ir raumenų vystymąsi, palaiko bendrą laikyseną ir padeda bendram pečių ir viršutinės nugaros dalies judrumui.

Raumenų grupės: nugara, bicepsai

Maksimalus laisvojo kritimo aukštis 2260 mm (atsižvelgiant į kritimo aukštį, pagal EN16630 reikia apsauginės platformos).

Omnigym treniruokliai yra sertifikuoti ir atitinkta EN16630 standartą.

Treniruoklio techninės savybės. Spauskite čia

Stiprinamos raumenų grupės